Zapri

Arhiv: Zaključna konferenca projekta Razvoj karierne platforme za zaposlene z naslovom KOMPETENCE PRIHODNOSTI

Vabimo vas na zaključno konferenco projekta Razvoj karierne platforme za zaposlene. Dogodek je namenjen vsem, ki dolgoročneje razmišljate o razvoju kompetenc zaposlenih. Mnenja in izkušnje bodo z vami delili predstavniki podjetij, ki so sodelovala pri razvoju modela.

Kraj: Ljubljana, Gospodarska zbornica Slovenije, Dimičeva 13, dvorana A / I. nadstropje

Datum: 30.11.2015

DODATNE INFORMACIJE: Irena Asanovič, irena.asanovic@gzs.si

Program konference

9.00 - 9.30

Prihod in registracija udeležencev

9.30 – 9.45

Uvod v konferenco
Samo Hribar Milič, generalni direktor GZS
Damjana Košir, generalna direktorica direktorata za trg dela in zaposlovanje, MDDSZ

9.45 - 10.00

Kaj je karierna platforma za zaposlene?
Tomaž Berginc, ETI Izlake
Andreja Sever, GZS

10.00 – 10.20

Predstavitev modela dolgoročnejšega napovedovanja kompetenc in napovedi v elektronski in elektroindustriji čez 5-7 let
Marjan Rihar, GZS, Zbornica elektronske in elektroindustrije
Robert Kaše, Ekonomska fakulteta v Ljubljani

10.20 – 11.40

Individualni karierni načrti zaposlenih – izziv za prihodnost
Karmen Vaupotič, Fundacija Prizma
Katarina Veselko, OK Consulting

11.40 - 11.00

Usposabljanje in izobraževanje po meri!
Staša Baloh Plahutnik, RCR

Metka Cerar, Zavod RS za zaposlovanje

11.0 – 11.30

odmor

11.30 - 13.00

Okrogla miza: »Ali je možno napovedati kompetence prihodnost?« Sodelujejo predstavniki podjetij, ki so sodelovala v pilotnem projektu in drugi strokovnjaki.

Konferenco bo povezoval dr. Aleksander Šinigoj, NLP trener, NLP coach ter predavatelj in strokovnjak na področju osebne in poslovne rasti, ki bo naredil tudi krajši uvod v okroglo mizo.